ساعت کاری 9:30-18:00

تهران، خیابان ولیعصر، نبش خیابان طالقانی، مجتمع نور تهران، پلاک 8093

88228701

درباره ما بیشتر بدانید

مرکز ما به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر و تعویض قطعات انواع لوازم شخصی و اداری دیجیتال سعی کرده است تا با ارائه ی خدمات منحصر به فرد تمامی دغدغه های مشتریان و خریداران این لوازم در داخل کشور را برطرف نماید.

بهترین و منحصر به فرد ترین خدمات را در زمینه ی انواع لوازم شخصی و اداری دیجیتال با ما تجربه کنید.

خدمات ویژه ما

مرکز ما به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر و تعویض قطعات انواع لوازم شخصی و اداری دیجیتال سعی کرده است تا با ارائه ی خدمات منحصر به فرد تمامی دغدغه های مشتریان و خریداران این لوازم در داخل کشور را برطرف نماید.
امتیاز ویژه ای که این مرکز توانسته است به لطف اعتماد شما مشتریان عزیز به دست بیاورد، رعایت همه ی استاندارد های لازم برای تعمیر و یا تعویض قطعات مختلف می باشد.
این کار باعث شده است تا مشتری بتواند به راحتی بین مراکز مختلفی که در این زمینه وجود دارد، این مرکز را انتخاب نموده و البته به خوبی پاسخ این اعتماد خود را دریافت نماید.
همه ی ویژگی هایی که می توانید از یک مرکز به عنوان بهترین مرجع برای تعمیر لوازم دیجیتال از جمله استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تجهیزات برتر و به روز، تعمیرکاران مجرب و ... انتظار داشته باشید در این مرکز در اختیار مشتریان قرار داده شده است.

تعمیر انواع لوازم اداری مانند پرینتر و فکس

یکی از مهم ترین بخش های مرکز ما تعمیر و تعویض قطعات انواع پرینتر ها می باشد.
با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که پرینتر ها دارند، برای تعمیرات آن ها نیز باید از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده نمود.
در کنار این لوازم و تجهیزات، جمع شدن گروهی از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران داخلی که به خوبی با برند های سازنده ی انواع پرینتر آشنایی دارند، باعث افزایش کیفیت خدمات مرکز شده است.
علاوه بر پرینتر، مشتریانی که در محل کار خود از دستگاه فکس نیز استفاده می کنند، می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری، دستگاه خود را به مرکز ما بیاورند.
تعمیرات فکس نیز مانند تعمیر پرینتر با دقت بالایی انجام می شود و در صورت لزوم از قطعات اصلی شرکت به ای قطعات معیوب استفاده می شود.

شارژ کارتریج

کارتریج پرینتر های جوهر افشان بعد از تمام شدن جوهر باید تعویض شده و یا اینکه در صورت لزوم دوباره باک جوهر آن ها پر شود.
با توجه به کارتریج های فرعی و در اصلاح طرحی که در بازار وجود دارند، برای خرید کارتریج ها اصلی بهتر است از یک مرجع و مرکز معتبر استفاده کنید.
ما سعی کرده ایم با قرار دادن کارتریج های اصلی شرکت های سازنده در اختیار مشتریان، تمامی دغدغه های آن ها در این زمینه را از بین ببریم.
علاوه بر این در مرکز ما برای شارژ کارتریج های لیزری نیز که از تونر جهت چاپ اسناد و تصاویر استفاده می کنند، از تونر های اصلی استفاده می شود.
استفاده از تونر های فرعی در برخی از شرکت ها باعث شده است تا هزینه های به مراتب بالایی به سازمان ها در هنگام تعمیر و شارژ کارتریج تحمیل شود.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید