خرابی های بسیار زیادی که برای مدل های مختلف پرینتر لیزری کانن به وجود می آیند باید حتما ابتدا توسط ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تست و عیب یابی شده تا تمامی قسمت هایی که دچار مشکل شده‌اند و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دارند به خوبی تشخیص داده شوند. تعمیر پرینتر لیزری کانن در نمایندگی رسمی این برند در کشورمان با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و توسط افراد متخصصی که آشنایی کاملی با تمامی بخش های سخت افزاری و نرم افزاری مدل های مختلف پرینترهای کانن دارند انجام میشود.

علاوه بر تعمیر پرینتر لیزری کانن شما می توانید تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری این پرینتر را با قطعات اصلی و اورجینال که توسط تیم فنی و تخصصی این مرکز با ارائه ضمانتنامه کتبی و معتبر گارانتی می شوند تعویض نمایید تا کارایی و سلامت دوباره دستگاه را پس از ساخته شدن برخی از قطعات و از کار افتادن آنها به دست بیاورید.

تعمیر پرینتر لیزری کانن در محل

پرینترهای لیزری کانن از جمله پرینتر های بسیار پرکاربرد در شرکت ها و کسب و کار های امروزی هستند که در انواع مدل های مختلفی در بازار وجود داشته و هر شرکت و کسب و کار با توجه به نیاز خود از پرینترهای تک کاره و چند کاره این برند استفاده میکند.

پرینترهای لیزری کانن از کارتریج های مخصوص برای شارژ قسمتهای مختلف دستگاه استفاده می کنند و با توجه به مدل کارتریج شما می‌توانید تعداد ظرفیت های مشخصی از اسناد و مدارک مورد نیاز خود را چاپ و یا کپی بگیرید.

زمانی که یکی از قسمت های سخت افزاری پرینتر لیزری کانن شما دچار مشکل شده باشد باید برای تعمیر پرینتر لیزری کانن باید تعویض قطعه مورد نظر اقدام نمایید.

با توجه به حجم بالای پرینتر ها و وزن آنها در محیط های مختلف می توانیم بگوییم که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران در هنگام خراب شدن پرینترهای کانن جابجایی آنها و انتقال آنها به مراکز تعمیرات می باشد.

به همین دلیل تیم فنی و تخصصی نمایندگی کانن سعی کرده است تا تمامی مدل های مختلف پرینتر های این برند را که شامل مدل های قدیمی و جدید پرینترهای لیزری می شوند در همان محیط کاری شما با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تعمیر نماید.

پس از تست و عیب یابی اولیه تمامی قسمت های مختلف خراب شده پرینتر شما مشخص شده و برای تعمیر و تعویض این قسمت ها با قسمت های اصلی و اورجینال اقدام می شود.

در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر پرینتر لیزری کانن در محل هیچ تفاوتی با هزینه و تعرفه آن در محیط نمایندگی کانن ندارد و شما با استفاده از خدمات تعمیر پرینتر کانن در محل می توانید در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی قابل توجهی به وجود بیاورید و البته سلامت و کارایی قسمت های مختلف سخت افزاری دستگاه خود را به دلیل عدم جابجایی حفظ نمایید.

تعمیر adf پرینتر چند کاره کانن

مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن

مشکلات مختلف سخت افزاری ممکن است برای پرینترهای کانن به وجود بیاید که از جمله مهمترین و رایج ترین آن ها می توان به مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های کانن اشاره نمود.

این مشکل ممکن است به دلیل خراب بودن قسمت های کشنده پرینتر و یا عدم سرویس مناسب قسمت داخلی پرینترهای لیزری رخ بدهد. اگر با مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های لیزری کانن رو به رو هستید حتماً باید ثبت درخواست خود را برای تعمیر پرینتر لیزری کانن انجام دهید تا تیم فنی و تخصصی این مرکز در سریعترین زمان ممکن با تست و ارزیابی اولیه مشکلات دستگاه شما را متوجه نشده و برای برطرف کردن آن اقدام نماید.

چاپ کم رنگ در پرینتر کانن

همانطور که گفته شد پرینترهای کانن از کارتریج‌های با ظرفیت محدود و مشخص استفاده می کنند که این موضوع باعث می‌شود تا در برخی از موارد کیفیت پرینت و چاپ اسناد و مدارک در پرینترهای لیزری کانن پایین بیاید.

با توجه به تست هایی که در تعمیر پرینتر لیزری کانن برای این مشکل به وجود آمده انجام شده است می توانیم بگوییم که عمده ترین دلیل این مشکل به دلیل به پایان رسیدن ظرفیت شارژ کارتریج کانن بوده و با شارژ مجدد کارتریج کانن نمی توانید این مشکل را برطرف نمایید.

البته در نظر داشته باشید که خراب بودن برخی از قسمت‌های سخت افزاری مانند مادربرد دستگاه نیز می‌تواند در کاهش کیفیت و البته عدم چاپ مناسب اسناد و مدارک تاثیر داشته باشد و این موضوع نیز پس از تست و عیب یابی شارژ کارتریج شما باید مورد بررسی قرار بگیرد تا تمامی قسمتهای مختلف دستگاه پرینتر کانن به سلامت در این مورد تست شده و از صحت عیب یابی مورد نظر مطمئن شوید.

شارژ کارتریج پرینتر لیزری کانن

پرینتر تک کاره یا چندکاره کانن

در برخی از موارد مشکلات به وجود آمده برای پرینترهای لیزری کانن با عملیات تعمیر پرینتر لیزری کانن به پایان می رسد و شما نیاز دارید تا برای شارژ مجدد کارتریج پرینتر کانن نیز اقدام نمایید.

هر کدام از مدل های مختلف پرینتر های جدید و قدیمی کانن در ساختار خود از کارتریج های مختلفی استفاده می کنند که در داخل آنها تونر های اصلی قرار داده می شود تا از طریق این مواد عملیات پاشش جوهر بر روی کاغذ و چاپ اسناد و مدارک انجام شود.

زمانی که ظرفیت کامل کارت شما به پایان رسیده باشد شاهد کاهش کیفیت عملیات چاپ خواهید بود و برای بالا بردن کیفیت باید برای تعویض کارتریج مورد نظر و یا شارژ مجدد آن اقدام نمایید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که کارتریج های کانن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بهتر است به جای خرید کارتریج جدید از گزینه شارژ مجدد کارتریج مورد نظر اقدام و استفاده نمایید. البته نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که حتماً از تونر های اصلی و اورجینال در ساخت شارژ مجدد کارتریج استفاده شود تا هیچگونه مشکلی برای راندمان و کارایی کارتریج شما به وجود نیاید.

به صورت کلی می توانیم بگوییم که تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری پرینترهای کانن در نمایندگی کانن و در بخش تعمیر پرینتر لیزری کانن ابتدا تصاویر بیولیک شد و پس از برآورد تمامی مشکلات به وجود آمده برای این دستگاه نسبت به عیب یابی و تعمیر آن ها اقدام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)