نمایندگی کانن با خدمات ویژه تعمیر در محل پرینتر های کانن سعی کرده است علاوه بر تعمیر پرینتر کانن شما به کسب و کار ها کمک نماید تا کمترین هزینه را در این زمینه متحمل شده و بتوانند به توسعه کسب و کار خود ادامه دهند.

تیم فنی و تخصصی مرکز برای رفع مشکلات مختلف انواع پرینتر های شرکت کانن شما بعد از تماس شما در محل حضور یافته و تمامی مشکلات شما را در محل برطرف می کنند.

 

تعمیر در محل پرینتر های کانن

تعمیر در محل پرینتر های کانن

پرینتر های کانن امروزه از جمله پرینتر های با کیفیت و کارایی بالا در میان محصولات اداری شرکت ها و کسب و کار های مختلف داخلی هستند که می توانند دچار مشکلاتی شوند.

این پرینتر ها که در مدل های مختلفی و با دو فناوری لیزری و جوهرافشان برای کاربری های مختلف به بازار ارائه می شوند نیازمند سرویس های دوره ای نیز بوده تا از این طریق بتوان درصد احتمال خرابی آن ها را کاهش داد.

به طور مثال در صورتی که شما هزینه ای برای  تعمیر در محل پرینتر های کانن و سرویس های دوره ای آن ها بپردازید، دیگر نیازی نیست تا بعد از خرابی مجبور شوید چند روزی کسب و کار خود را معوق نموده و پرینتر مورد نظر را به یک مرکز برای تعمیر ببرید.

این موضوع و اهمیت آن برای پرینتر های چندکاره کانن که چند عملیات را انجام می دهند می تواند بیشتر از دیگر محصولات این شرکت باشد زیرا با خراب شدن آن ها بخش های مختلف و مهمی از کسب و کار ها می تواند از کار افتاده و در واقع این مووضع علاوه بر هزینه های مختلف می تواند عدم رشد کسب و کار را نیز در پی داشته باشد.

 

تعمیر در محل پرینتر های کانن برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

تعمیر در محل پرینتر های کانن

همانطور که گفته شد این نوع از تعمیرات می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها به کسب و کار ها کمک نماید تا بدون هیچ خللی در روند کار های خود به توسعه کسب و کار خود ادامه دهند.

بنابراین سازمانی هایی که در محیط کاری خود یک پرینتر خراب شده یا معیوب دارند و نمی توانند آن را به یک مرکز معتبر ببرند می توانند از خدمات تعمیر در محل نمایندگی کانن استفاده نمایند.

این موضوع می تواند هزینه های ایاب ذهاب شما را نیز کاهش داده و البته به سلامت بیشتر دستگاه نیز کمک نماید که در مورد پرینتر های بزرگ می تواند صدماتی را حین جابجایی آن به دستگاه وارد شود.

علاوه بر این شرکت ها و کسب و کار هایی که به زمان اهمیت بسیار زیادی می دهند و زمان می تواند نقش موثری در جذب مشتریان و کسب درآمد برای آن ها داشته باشد می توانند از خدمات تعمیرات در محل پرینتر های کانن استفاده نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن پرینتر آن ها تعمیر شده و بتوانند دوباره از آن استفاده نمایند.

 

استفاده از تیم فنی با ابزار تخصصی

تعمیر در محل پرینتر های کانن

یکی از مهم ترین تفاوت های نمایندگی کانن با دیگر مراکزی که اقدام به تعمیر پرینتر های کانن در محل می کنند می تواند به استفاده از یک تیم فنی و تخصصی برای تعمیر این دستگاه ها مرتبط دانست.

این تیم فنی در واقع همان تیم فنی مرکز هستند که به صورت تخصصی با تمامی پرینتر های کانن و ساختار و اجزای آن ها آشنایی دارند و این می تواند کار را برای تعمیر در محل بسیار آسان نماید.

علاوه بر این این تیم از به روزترین تجهیزات به همراه خود استفاده می کنند و بعد از عیب یابی دستگاه و تهیه لوازم مورد نیاز نسب به تعمیر آن ها اقدام می نمایند.

پس می توان گفت تعمیر در محل پرینتر های کانن علاوه بر کاهش هزینه های شما برای تعمیر این دستگاه ها می تواند باعث سرعت تعمیر دستگاه و البته دوام آن به دلیل عدم جابجایی شود.

این تیم فنی در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و به صورت تخصصی تمامی مشکلات به وجود آمده را برطرف می کنند و حتی در صورتی که نیازی به تعویض قطعات باشد، قطعات دستگاه را با قطعات اصلی آن در محل تعویض می نمایند.

 

 سرویس های دوره ای

علاوه بر زمانی که دستگاه شما دچار مشکل شده و خرابی های آن باعث تداخل در روند کسب و کار شما شده باشد، می توانید از خدمات ویژه مرکز برای سرویس های دوره ای نز استفاده نمایید.

این سرویس های دوره ای باعث می شود تا میزان احتمال خسارت و خرابی به پرینتر ها کمتر شده و شما نیازی کمتری به استفاده از خدمات تعمیرات در محل پرینتر های کانن داشته باشید.

سرویس های دوره ای برای پرینتر های چندکاره می تواند مزایای بسیار بیشتری را به دنبال داشته باشد که باعث می شود تا درصد خرابی های این دستگاه ها کاهش یابد.